Movies
Ratings
362
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
LifeRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5