Series
Ratings
12
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
LegionRated ★ 2.5
LegionRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0