Movies
Ratings
449
BladeRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
PaycheckRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0