Titles you rated
Bridal MaskRated ★ 2.0
White CollarRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0- DexterRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
SuitsRated ★ 4.0