Titles you rated
- VikingsRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 4.0
Nirvana in FireRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0