Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- 환승연애, 또 다른 시작Rated ★ 2.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
- Love in the Big CityRated ★ 4.5
- 여왕벌게임Rated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0- 신들린 연애Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Between Him and HerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.0