Series
Ratings
23
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Living Among the RichRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0