Titles you rated
FluRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0