Movies
Ratings
210
Buffalo '66Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Mutt BoyRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.5