Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0