Series
Ratings
43- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
- Men on a MissionRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5