Movies
Ratings
57
DunkirkRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0