Movies
Ratings
209
Maggie's PlanRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Asian Corridor In HeavenRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
Daft Punk UnchainedRated ★ 2.5
Three Colors: BlueRated ★ 2.5
VolverRated ★ 5.0
AnnetteRated ★ 3.5
Joshua: Teenager vs. SuperpowerRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Liberation DayRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 3.5
The Double Life of VeroniqueRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
The PianoRated ★ 5.0