Series
Ratings
50
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
The Eminence in ShadowRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5- Black ButlerRated ★ 3.0
Black Clover Season 1Rated ★ 2.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5