Movies
Ratings
46
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
SullyRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0