Movies
Ratings
52
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0