Titles you rated
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0