Series
Ratings
40
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0