Series
Ratings
208- H2 너와 있던 날들Rated ★ 4.0
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 2.5- TOKYO CONTROL TOKYO AIR TRAFFIC CENTERRated ★ 4.0
- 35세의 고교생Rated ★ 3.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 4.0- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 3.0
The Last CinderellaRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0- IS <Infinite Stratos>Rated ★ 3.0
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.0- Fighting SpiritRated ★ 3.0
- Golden TImeRated ★ 3.0