Series
Ratings
21
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 0.5
Shaun the SheepRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 2.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 2.0
Digimon FrontierRated ★ 0.5
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0