Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
BargainRated ★ 0.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- Three KingdomsRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 0.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5