Movies
Ratings
1185
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
The PlotRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
WishRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5