Titles you rated
Notting HillRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
BurntRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5