Series
Ratings
71
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 4.0
SilentRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Dr. STORKSRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Where Is My HomeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 0.5
KingdomRated ★ 3.0