Titles you rated
The French DispatchRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5