Movies
Ratings
133
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 2.5
Midsommar Director's CutRated ★ 1.5
One Million Yen GirlRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5