Titles you rated
Crime SceneRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 4.5