Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Kingdom of Dreams and MadnessRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Sink & RiseRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
The Green RayRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 4.0
Mungyeong: More than RoadsRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0