Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5