Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0