Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0