Titles you rated
UpRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0