Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 5.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.0