Movies
Ratings
16
The LobsterRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 3.5
Beasts of the Southern WildRated ★ 4.5
Chico & RitaRated ★ 5.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0