Series
Ratings
141 TriggerRated ★ 3.5 TriggerRated ★ 3.5
 Lovely RunnerRated ★ 2.0 Lovely RunnerRated ★ 2.0
 Study GroupRated ★ 2.5 Study GroupRated ★ 2.5
 Midnight MassRated ★ 3.5 Midnight MassRated ★ 3.5
 The Bear Season 1Rated ★ 4.0 The Bear Season 1Rated ★ 4.0
 Good Omens Season 2Rated ★ 4.0 Good Omens Season 2Rated ★ 4.0
 The BoysRated ★ 2.5 The BoysRated ★ 2.5
 Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5 Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
 In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0 In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
 Good Omens Season 1Rated ★ 4.0 Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
 The BoysRated ★ 3.0 The BoysRated ★ 3.0
 SKY CastleRated ★ 3.0 SKY CastleRated ★ 3.0
 The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0 The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
 LIFERated ★ 1.0 LIFERated ★ 1.0
 Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0 Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
 The School Nurse FilesRated ★ 5.0 The School Nurse FilesRated ★ 5.0
 The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5 The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
 The MandalorianRated ★ 5.0 The MandalorianRated ★ 5.0
 The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5 The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
 The Sandman Season 1Rated ★ 3.5 The Sandman Season 1Rated ★ 3.5