Titles you rated
The AvengersRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
SplinterRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0