Titles you rated
CubeRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 4.0
Lady and the TrampRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Only YesterdayRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5