Movies
Ratings
131 VeteranRated ★ 2.0 VeteranRated ★ 2.0
 Moulin Rouge!Rated ★ 5.0 Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
 If OnlyRated ★ 4.0 If OnlyRated ★ 4.0
 Wreck-It RalphRated ★ 4.0 Wreck-It RalphRated ★ 4.0
 WALL-ERated ★ 4.0 WALL-ERated ★ 4.0
 UpRated ★ 5.0 UpRated ★ 5.0
 SnowpiercerRated ★ 5.0 SnowpiercerRated ★ 5.0
 Gone with the WindRated ★ 5.0 Gone with the WindRated ★ 5.0
 ShrekRated ★ 5.0 ShrekRated ★ 5.0
 AvatarRated ★ 4.0 AvatarRated ★ 4.0
 The Devil Wears PradaRated ★ 4.0 The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
 TangledRated ★ 4.0 TangledRated ★ 4.0
 FrozenRated ★ 5.0 FrozenRated ★ 5.0
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
 MulanRated ★ 5.0 MulanRated ★ 5.0
 50 First DatesRated ★ 4.0 50 First DatesRated ★ 4.0
 Beauty and the BeastRated ★ 5.0 Beauty and the BeastRated ★ 5.0
 Roman HolidayRated ★ 5.0 Roman HolidayRated ★ 5.0
 Life Is BeautifulRated ★ 5.0 Life Is BeautifulRated ★ 5.0
 Inside OutRated ★ 4.0 Inside OutRated ★ 4.0