Movies
Ratings
401
Good NewsRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 2.5
Only YesterdayRated ★ 3.0
Time to HuntRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5