Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 1.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Frankly SpeakingRated ★ 2.5- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0