Titles you rated
Que Sera, SeraRated ★ 3.5
Still, Marry MeRated ★ 3.5
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5- Flames of DesireRated ★ 3.5
TripleRated ★ 3.5
Twenty Years OldRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 3.0
Vampire DetectiveRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 3.5- The LoverRated ★ 3.5