Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
XcaliburRated ★ 3.0- The Man Who LaughsRated ★ 4.5
- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Out of My MindRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 5.0- PilotRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 2.5