Movies
Ratings
15
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.5
 
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0