Titles you rated
The Spy Who Dumped MeRated ★ 1.0
TriangleRated ★ 1.5
Baby DriverRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
PawnRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Truth BeneathRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0