Titles you rated
My Sweet CityRated ★ 2.0
What's Up FoxRated ★ 3.0
Pure LoveRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 1.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
My GirlRated ★ 2.5
A New LeafRated ★ 1.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 2.0
Pride and PrejudiceRated ★ 1.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 2.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.0