Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
The Truth BeneathRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 2.0
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
Hello BrotherRated ★ 1.0
CasperRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
Factory GirlRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Coco Before ChanelRated ★ 1.5