Movies
Ratings
31
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0