Titles you rated
Happy Death DayRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Jesus Christ Superstar - Live Arena TourRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5