Titles you rated
Everybody's FineRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.5
5 to 7Rated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
Taxi 5Rated ★ 3.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Remember MeRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 5.0