Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.5- TarotRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 2.5